Parafia Sławoborze | OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
22085
post-template-default,single,single-post,postid-22085,single-format-standard,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

5 Niedziela Wielkanocy

19.05.2019r.

1.Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej będzie miała miejsce 26 maja o godzinie 11.00 w Sławoborzu. Próba dla dzieci klasy 4 będzie w piątek 24 maja o godzinie 16.00 w kościele parafialnym. Po próbie będzie spowiedź dla dzieci.

2.Dnia 25 maja będzie miała miejsce pielgrzymka dzieci z całej diecezji do Skrzatusza. Zgłoszenia na wyjazd u p. Ewy do 20 maja.

3.Dnia 8 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Koszalinie będzie miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka Apostolatu Pielgrzymującej Matki. Osoby, które podjęły się przyjmowania do siebie Matki Bożej w pielgrzymującym obrazie, a chętne do wyjazdu mogą zgłaszać się do księży.

4.Zapraszamy na nabożeństwa:

*adoracja Najświętszego Sakramentu – poniedziałek i czwartek od godziny 17.00 do 18.00,

*nabożeństwo majowe – od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30, w niedziele o godzinie 16.00.

5.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w naszych domach: jest Gość Niedzielny.

6.Podziękowania:

*Mieszkańcom Mysłowic i Trzciany za przygotowanie Uroczystości Odpustowej 13 maja tak w kościele jak i w świetlicy,

*Rodzicom dzieci klasy 3 za przygotowanie dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej oraz za przygotowanie kościoła i terenu przy kościele parafialnym przed Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

7.Wspólnota w Powalicach szuka osoby, która podjęłaby się sprzątania kościoła w Powalicach. Chętne osoby mogą zgłosić się do p. Krzysztofa Anglisz lub do ks. Proboszcza.

8.Ogłoszenie na prośbę Urzędu Gminy w Sławoborzu: „Osoby niepełnosprawne i starsze, które chcą skorzystać z bezpłatnego transportu w celu wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, w dniu 26 maja 2019r., prosimy o zgłaszanie się do sołtysa do środy 22 maja 2019r.”

9.Do wieczności odszedł: śp. Andrzej Biłas ze Starych Ślepc i został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Sławoborzu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

10.Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Post a Comment