Parafia Sławoborze | Schola
page-template-default,page,page-id-21647,page-child,parent-pageid-19080,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

SCHOLA

Św. Cecylia – patronka śpiewu liturgicznego Schola naszej Parafii składa się z dziewcząt w wieku 13 -21 lat, które

śpiewają na Chwałę Pana. Opiekunką i gitarzystką jest Monika Czajka. W upiększeniu Mszy św. pomagają jej Anna Bodnar, Julia Piotrowska, Martyna Czajka, Julia Lisowska i Dżesika Lewczycka.

Schola aktywnie uczestniczy w każdej niedzielnej Mszy św. o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Sławoborzu.

Osoby, które chciałyby śpiewać lub grać na instrumencie w scholii zapraszamy na próby, które odbywają się w soboty o godz. 11.00 na plebanii.